آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
تمدید مهلت ارسال آثار جشنواره ملی مطبوعات و خبرگزاری‌ها

 

دبیرجشنواره ملی مطبوعات و خبرگزاری‌های کودک و نوجوان گفت: مهلت ارسال آثار به جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های کودک و نوجوان تمدید شده است.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی جشنواره ملی مطبوعات و خبرگزاری‌های کودک و نوجوان ، قاسم عزیز زاده گرجی در جلسه کمیته اطلاع رسانی جشنواره ملی مطبوعات کودکان و نوجوان مازندران که در دفتر خبر گزاری تسنیم در مازندران برگزار شد، با اشاره به تمدید مهلت شرکت در جشنواره ملی و استانی مطبوعات کودک و نوجوان مازندران تا 30 دی ماه اظهار کرد: شکل گیری جشنواره فرصت طلایی برای استفاده مطبوعات و خبرگزاری های استان در زمینه فعالیت درحوزه کودک و نوجوان است.

وی افزود: نشریات استان می‌توانند با ارسال آثار در جشنواره شرکت کنند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران ابراز امیدواری کرد: علاقمندان دانشکده ادبیات، دانشجویان و سازمان بهزیستی در زمینه کودکان توانمندی های خود را بروز دهند.

وی با تاکید بر بکارگیری همه اقشار فرهنگی برای حضور در جشنواره افزود: کاهش فعالیت نشریات کودکان و نوجوانان و کم شدن فعالیت آن‌ها به علت فراهم نشدن امکانات مالی سبب کم رنگ شدن فعالیت حوزه کودک و نوجوان شده است.

*اهمیت تولید آثار در حوزه کودک و نوجوان

دبیر ستاد برگزاری جشنواره ملی کودک و نوجوان مازندران با بیان اینکه تولید اثر در حوزه کودکان با ادبیات کودک اهمیت دارد، خاطرنشان کرد: اثرگذاری محتوای آثار جشنواره به زبان کودک تدارک دیده شده است.

وی تصریح کرد: در زمینه تولید محتوا نیز دست نوشته های کودکان و نوجوانان در داوری های دبیرخانه لحاظ می شود.

گرجی گفت: برگزاری با کیفیت و کمیت جشنواره برای کانون مازندران دارای اهمیت ویژه‌ای است و خبرگزاری‌های استان به همراه نشریات محلی می توانند نخستین بار در این جشنواره شرکت کنند.

وی با بیان اینکه آثار ملی به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است، تصریح کرد: از فعالان رسانه‌‌ای استان و کشور خواست تا آثار خود را تا موعد مقرر به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران در ادامه از برگزاری دوره‌های آموزشی با مدیران مسئول نشریات و خبرگزاری‌های استان خبر داد و گفت: نشست های صمیمانه با اصحاب رسانه گامی در جهت برگزاری بهتر این جشنواره ملی است.

جشنواره سراسری مطبوعات و خبرگزاری ها و رسانه های مجازی  کودک و نوجوان، اسفندماه امسال در ساری برگزار می شود
.
 

رای گیری

نظر شما درباره سایت