آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
عباس مهدوی مسوول بخش نشریات استانی جشنواره مطبوعات کودک ونوجوان شد

با حکم مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان  مازندران و دبير جشنواره ملي مطبوعات، خبرگزاري ها و رسانه هاي مجازي كودك ونوجوان،  عباس مهدوی به عنوان مسوول بخش نشریات استانی جشنواره تعیین شد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی جشنواره ملی مطبوعات کودک ونوجوان، قاسم عزيززاده گرجي، طی این حکم عباس مهدوی  را به این سمت منصوب کرد.

مدیر کل کانون پرورش فکری مازندران با توجه به واگذاري اجراي­ يازدهمين دوره جشنواره ملي مطبوعات به اداره کل كانون پرورش ­فكري­ كودكان استان مازندران و همچنين برگزاري همزمان نخستين جشنواره­ي ملي خبرگزاري­ها و رسانه­هاي مجازي مرتبط با حوزه­ي كودك و نوجوان، مهدوی را به این سمت منصوب کرد.

این اقدام در راستای فعالیت و تجارب ارزشمند مهدوی در حوزه ی نشریات استانی و کشور می باشد.

گرجی در این حکم نظر به تعهد و توانمندی عباس مهدوی در عرصه ی مطبوعات، حضور وی را در تبيين اهداف و برنامه­ها و همچنين ترغيب بيش از پيش مطبوعات استان به جشنواره موثر عنوان کرد.

دبير جشنواره ملي مطبوعات، خبرگزاري ها و رسانه هاي مجازي كودك ونوجوان ، ضمن سرعت بخشي در پي­گيري­هاي مورد نياز و ايجاد تعاملات و مكاتبات به هنگام با مخاطبان خواستار آن شد تا  جهت  حضور گسترده ی  کیفی و کمی رسانه ها در این جشنواره برنامه ریزی لازم صورت پذیرد.

گفتنی است: مهدوی،  در حال حاضر مسوول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران است.

وی کارنامه ی درخشانی در حوزه ی رسانه دارد و  همچنین  به عنوان  روزنامه نگار و فعال رسانه ای در استان مازندران فعالیت می کند.

 

رای گیری

نظر شما درباره سایت