آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
دلگشا PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۸۹ ساعت ۱۳:۱۲

دلگشا

مجتمع فرهنگی هنری شهید مهدیزاده ( دلگشا ) با مساحتی به متراژ 000/20 متر مربع واقع در شهرستان چالوس زیر نظر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مازندران ، به علت نزدیکی به رشته کوه های البرز ، منطقه ای کوهپایه ای از آب و هوایی سرد و معتدل برخوردار است . چشم انداز این اردوگاه به علت کم بودن فاصله میان کوه و دریا ( حدود 4 کیلومتر ) در واقع از شاهکارهای خلقت آفرینش است که بر جذابیت طبیعی اردوگاه افزوده است .

فضای سبز مناسب و وسیع داخل اردوگاه ، وجود زمین ورزش ( چمن و آسفالت ) پیست دوچرخه سواری همراه با دوچرخه با قابلیت سرویس دهی به 30 نفر ، سالن همایش با ظرفیت 500 نفر همراه با امکانات صوتی ، تصویری و بولتن های فرهنگی اجتماعی علمی ، محل تجمع و نشست های علمی هر دورهء اردویی است . همچنین وجود آلاچیق های متعدد با امکانات مناسب در هر آلاچیق پاتوقی مناسب برای دورهم نشینی و تشکیل حلقه های انس و معرفت شرکت کنندگان است .

به منظور اسکان و استراحت مهمانان عزیز 4 خوابگاه مجزا با ظرفیت 170 تخت با کلیه امکانات رفاهی همراه با سرویس های بهداشتی و حمام مجزا در ضلع جنوبی اردوگاه و نیز سالن غذاخوری با ظرفیت 200 نفر آمادگی پذیرایی و سرویس دهی در سه نوبت صبحانه ، ناهار ، شام در نظر گرفته شده است .به علت همسایگی مجتمع با شهرک توریستی نمک آبرود و با هماهنگی های بعمل آمده با مسئولین محترم شهرک نمک آبرود ، مهمانان عزیز این اردوگاه میتوانند جهت استفاده از تله کابین با 40 % تخفیف ویژه از فراز جنگلهای انبوه و وسیع شمالی عبور و از هوای مطبوع و نشاط آور قله ی کوه استفاده کنند.

این رایزنی با مسئولین محترم هتل پارسیان خزر نیز به منظور استفادهء مهمانان از طرح سالمسازی دریا با تخفیف 50 % صورت گرفته تا یادگاری باشد از خاطرات خوش و به یادماندنی برای مهمانان

باعث شده که امروز این اردوگاه با این وسعت ، محل تجمع تعداد کثیری از کودکان و نوجوانان و مسئولین و مدیران کشوری و مراکز علمی و دانشگاهی در طول سال باشد . خدا را بر این نعمت خدمتگزاری شاکریم .

 

رای گیری

نظر شما درباره سایت