آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
محفل ادبی اعضای کانون فریدون کنار با حضور عباس جهانگیریان PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۳

http://up.kpf-mazandaran.com/file/1499531662.jpg

به مناسبت گرامی داشت روز ادبیات کودک ونوجوان، محفل ادبی، با حضور عباس جهانگیریان در کانون پرورش فکری فریدون کنار برگذار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران به نقل از مرکز فریدون کنار، به مناسبت روز ادبیات کودک و نوجوان ویژه برنامه گرامیداشت این روز و تکریم مهدی آذر یزدی با حضور نویسنده معروف کودک و نوجوان کشور، استاد عباس جهانگیریان برگزار شد. در مرکز فرهنگی و هنری کانون فریدونکنار

مربی مسوول این مرکز در این خصوص گفته است: این مراسم همراه با برنامه هایی همچون: کارگاه قصه گویی ، اجرای سفیران کتاب ، معرفی وقایع و ایام و شخصیت و اجرای نمایش عروسکی توسط گروه تئاتر عروسکی کودک و اجرای متون ادبی اعضا و کارگاه نقد ادبی اجرا شد.

سید محمد حسینی افزود: در این برنامه گروه تئاتر عروسکی به اجرای نمایش "جیک جیکو کی منو میخوره" پرداختند که در ادامه با راهنمایی های استاد جهانگیریان در مورد شیوه های صحیح اجرا از جمله نمایش نامه خوانی ، بیان ، نوع حرکات بدن و ...آشنا شدند.

در ادامه نیز کارگاه نقد ادبی همراه با سخنان این نوسنده کودک ونوجوان آغاز شد و با خوانش متون ادبی اعضا و نقد و بررسی توسط خود اعضا و استاد جهانگیریان پی گرفته شد.

http://up.kpf-mazandaran.com/file/1499491320.jpg

http://up.kpf-mazandaran.com/file/1499537282.jpghttp://up.kpf-mazandaran.com/file/1499551752.jpg

 

رای گیری

نظر شما درباره سایت