آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
کانون پرورش فکری مازندران در تابستان برگزار می کند: اجرای تآتر کتابخانه ای " گلدان خالی" برای کودکان ونوجوانان مازندران PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۳

کانون پرورش فکری مازندران همزمان با طرح تابستان به یاد ماندنی در مازندران، تآتر  کتابخانه ای " گلدان خالی" را برای کودکان ونوجوانان استان به نمایش می گذارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران، با آغاز فصل تابستان و طرح "تابستان به یاد ماندنی"، این اداره کل با هدف غنی سازی اوقات فراغت کودکان ونوجوانان استان، گروه نمایشی "کتاب تآتر" اداره کل سینمایی وتآتر کانون پرورش فکری کشور، نمایش  کتابخانه ای " گلدان خالی" را در مراکز فرهنگی و هنری کانون مازندران اجرا می کند.

داستان این نمایش برگرفته از کتاب «گلدان خالی» اثری از "دِمی" با ترجمه "نورا حق‌پرست" از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و همچنین کتاب فارسی سال پنجم ابتدایی است.
گفتنی است: این اثر به سفارش اداره کل ‌سینمایی و تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ساخته شده است و در مراکز فرهنگی و هنری کانون های کشور به نمایش در می آید.

بر اساس این گزارش:این گروه این بار با دعوت اداره کل کانون پرورش فکری مازندران، این نمایش را در مراکز فرهنگی و هنری کانون مازندران اجرا می کنند.

بازیگران و بازی‌دهندگان عروسک؛ طهورا کریمخانی، المیرا پارسا و سهیل پناهی هستند.
موسیقی نمایش را ابراهیم رنجکش (حمیدی) ساخته و طراحی دکور آن بر عهده‌ی الهه میرزایی و هانیه زحمتکش بوده است.
بر این اساس، جانشین مجری طرح و کارشناس این پروژه: سعید زین العابدینی  است و علیرضا حسین‌پور و مهسا سلطانی ساخت دکور این نمایش و مژده ذکریاپور طراحی و ساخت عروسک‌ها را بر عهده داشته‌اند.
خلاصه نمایش چنین است: امپراتور چین قصد دارد تا برای خودش جانشین انتخاب کند، به همین دلیل به تمام بچه‌های چین، دانه می‌دهد و از آن‌ها می‌خواهد تا آن دانه را بکارند و پرورش دهند؛ هرکسی گلدان زیباتری بیاورد او جانشین است...
طرح این نمایش از سوی حامد زحمتکش ارایه شده است و کارگردانی آن را طهورا کریمخانی بر عهده داشته است.

 

سری اول این نمایش  از شنبه در مراکز فرهنگی و هنری غرب استان به اجرا در خواهد آمد و پس از آن در مراکز مرکزی و شرق مازندران  اجرا خواهد داشت.

 

 


برنامه زمانی اجرای نمایش عروسکی گلدان خالی -سری اول

شنبه

24/4/96

مرکز نشتارود

30/8

مرکز تنکابن

30/9

مرکز کتالم

30/10

مرکز رامسر

30/11

 

یکشنبه

25/4/96

مرکز دلگشا

30/8

مرکز چالوس3

30/9

مرکز چالوس2

30/10

مرکز چالوس1

30/11

مرزن آباد

30/13

مرکز کلاردشت

15

دوشنبه

26/4/96

مرکز نوشهر

30/8

مرکز نور

45/9

مرکز محمودآباد

11

مرکز آمل

12

 

 

 

 

رای گیری

نظر شما درباره سایت