آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
دیدار اعضا بافرماندار به مناسبت روز ادبیات کودک PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۴

http://up.kpf-mazandaran.com/file/1500514306.jpg

دیدار اعضا بافرماندار به مناسبت روز ادبیات کودک

تعدادی از اعضای فعال فرهنگی و هنری و ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان فریدونکنار به همزمان با روز ادبیات کودک و نوجوان با فرماندار شهرستان فریدونکنار دیدار کردند .

در این دیدار صمیمی که با شعرخوانی و قرائت آثار ادبی اعضای فعال ادبی و نویسنده آغاز شد ، نویسندگان نوجوان فریدونکناری تعدادی از آثار ادبی خود را در حضور فرماندار خواندند  .

در ادامه مسئول کانون پرورش فکری فریدونکنار برخی از روند اجرای برنامه های فرهنگی تربیتی جاری و موفقیت های اعضای ادبی را تشریح کرد . و  از فرماندار جهت اختصاص وقت در خصوص این دیدار تقدیر و تشکر کرد .

پس از صحبت های حسینی ، مسئول کانون پرورش فکری فریدونکنار به پیشنهاد دکتر منفردی اعضای حاضر در جلسه پیشنهادات و انقادات خود در را پیرامون مسائل شهری و شهرستانی مطرح کردند و از آقای فرماندار پرسش و پاسخ کردند .

پس از طرح پیشنهادات و انتقادات و پرسش های نویسنده های نوجوان فریدونکناری فرماندار محترم شهرستان فریدونکنار به پاسخ گویی به پرسش ها و سخنرانی پرداخت .

فرماندار فریدونکنار در جمع اعضای کانون پرورش فکری فریدونکنار اساس توسعه و پیشرفت جوامع و کشور را مطالعه و تفکر دانست و افزود تقویت این دو عامل در بین همه مردم کشور لازم و ضروریست و این سبب تدوین برنامه زندگی برای افراد شده و برای برنامه ریزی فردی و کلان بین مردم و مسئولین نیاز اساسی است .

دکتر منفردی در خطاب به نویسندگان نوجوان تاکید کرد که حضور و فعالیت شما در کانون پرورش فکری که بستری از  کتاب و اندیشه را برای رشد و پیشرفت روح و عقل شما فراهم می آورد مغتنم شمرده و از این فرصت مهیا شده نهایت استفاده را بنمائید .

در انتهای این دیدار صمیمی دکتر منفردی فرماندار فریدونکنار از اعضای نویسنده و فعال فرهنگی و ادبی کانون پرورش فکری فریدونکنار تجلیل نمود و هدایایی را به رسم یادبود تقدیم کرد .

http://up.kpf-mazandaran.com/file/1500514306.jpg

http://up.kpf-mazandaran.com/file/1500487648.jpg

http://up.kpf-mazandaran.com/file/1500467568.jpg

http://up.kpf-mazandaran.com/file/1500473513.jpg

 

 

رای گیری

نظر شما درباره سایت