آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
تقدیر از سی سال خدمت صادقانه یک مربی در کانون PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط Administrator   
يكشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۲

سرپرست اداره کل کانون پرورش فکری مازندران از خدمات سی ساله مربی مسوؤل مرکز شماره 2 ساری تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران، محمد علی یزدان شناس، ظهر دیروز در آیین تودیع و معارفه، مربی مسوؤل مرکز فرهنگی و هنری شماره 2 ساری، ازسی سال خدمت صادقانه " سکینه یداله پور" تقدیر کرد و " ربابه هاشمی" را به عنوان سرپرست این مرکز معرفی نمود.

وی بازنشستگی را یک ساختار اداری دانست و افزود: در کانون پرورش فکری، بازنشستگی متفاوت از دیگر سازمان ها است.

سرپرست کانون مازندران اظهار داشت: یک بازنشسته درکانون،  پیشکوست است و می تواند به عنوان منبع و مرجعی از تجارب ارزشمند برای مربیان و همکاران  مفید بوده و راهنما باشد.

این مسوول  ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی برای این مربی پیشکسوت کانون ساری،  برای سرپرست جدید مرکز نیز  توفیق وسربلندی را خواستار شد.

یزدان شناس بیان داشت: مرکز شماره 2 ساری دارای ظرفیت ها و توانمندی های مناسبی است که می تواند منشاء فعالیت ها و برنامه های خوبی برای مرکز استان باشد.

در این آیین، یدالله پور، مربی مسوؤل پیشین مرکز با ذکر یک جمله آخرین صحبت های رسمی خود را در جمع همکارانش پایان داد: من هستم، می آییم....

در ادامه، مربیان، کارشناسان و اعضا نیز به بیان خاطراتشان پرداختند و آخرین روز را برای این پیشکسوت به یاد ماندنی ساختند.

در پایان، حکم بازنشستگی " سکینه یداله پور" توسط کارشناس مسوول  فرهنگی استان قرائت شد و همچنین حکم انتصاب سرپرستی  ربابه هاشمی " به عنوان مسوؤل جدید کانون شماره 2ساری به وی ابلاغ شد.

 

 

رای گیری

نظر شما درباره سایت